Boris Jirků
Zpěv noci
Id: 40601
akryl/sololit, rozměr 50 x 62 cm, signováno vlevo nahoře, popsána na zadní straně, datováno, autorsky rámováno, vše velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 2763x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 000 Kč