Bořivoj Žufan
U rybníka
Id: 50710
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, konec 20. let 20. století, autorsky rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2573x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč