Božena Solarová - Vejrychová
Odpočinek v lese
Id: 1338
akvarel/papír, rozměr 29 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2104x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
27.8.2014, 21:52:00
31.7.2014 | 12:41 | 1 000 Kč |