Božena Vohánková
U řeky
Id: 32701
olej/karton, rozměr 24,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, lehce ošoupaná barva, drobně poškozený rám
zobrazeno: 5349x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč