Božena Vohánková
V hlubokém lese
Id: 75004
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, lehce poškozený obraz
zobrazeno: 1743x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč