Břetislav Benda
Sedící dívka
Id: 55109
pálená hlína, celková výška 23,5 cm, signováno na podstavci, datováno, původní stav
zobrazeno: 1950x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč