Břetislav Benda
Toaleta
Id: 301601
mramorová socha, celková výška cca 48 cm, značeno na plastice, lokálně poškozeno na povrchu
zobrazeno: 6566x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 112