Felix Saturni Brissot de Warville
Lesní zátiší
Id: 51201
olej/plátno, rozměr 41,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, v minulosti drobně restaurováno, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu
zobrazeno: 2387x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
44 000 Kč