Carl Haver
U ohniště
Id: 132305
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 46 cm, signováno vpravo dole, otluky na dekorativním rámu
zobrazeno: 1811x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 400 Kč