Candido Bidó
Holubice
Id: 475602
tempera/plátno, rozměr 18 x 14 cm, značeno a datováno na levé straně, rámováno, drobné oděrky na rámu, na levé straně šrám v malbě
zobrazeno: 362x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč