Čas na serveru 05:43:03

Candido Bidó
Holubice

Id: 475602

Holubice

  •  / Holubice / Candido Bidó
  •  / Holubice / Candido Bidó
  •  / Holubice / Candido Bidó

tempera/plátno, rozměr 18 x 14 cm, značeno a datováno na levé straně, rámováno, drobné oděrky na rámu, na levé straně šrám v malbě

zobrazeno: 348x

Vyvolávací cena:

4 900