Stanislav Čáp
Abstraktní kompozice
Id: 2035
tempera/plátno, rozměr plátna 73 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, olištováno, původní stav
zobrazeno: 2903x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 501 Kč