Carl Kenzler
Příboj
Id: 262003
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 2868x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 100 Kč
Příhozy: 52