Carl Reichert
Útok
Id: 219801
olej/plátno,k rozměr 33 x 24 cm, značeno vlevo dole s datací, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1477x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
30 000 Kč