Carl Leopold Voss
U altánu
Id: 509103
kvaš/papír, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 489x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč