Celestýn Matějů
Podzim
Id: 165501
olej/plátno, rozměr 23,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu a lokálně i na malbě, drobná poškození
zobrazeno: 4481x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč