Čeněk Choděra
Alej nad městem
Id: 34102
akvarel/papír, rozměr 26 x 35 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2077x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 150 Kč