Čeněk Choděra
Čelákovice - hrádek
Id: 459003
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, ve spodní části vypadaná malba viz foto
zobrazeno: 2312x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč