Čeněk Choděra
Ervěnická elektrárna
Id: 299908
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, pospáno na zadní straně, poškozený rám
zobrazeno: 4827x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
26.4.2021, 20:13:00
26.4.2021 | 20:05 | 4 000 Kč |