Čeněk Choděra
U lesa
Id: 165518
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2689x
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
17.1.2019, 19:32:00
8.12.2018 | 16:09 | 700 Kč |