Čeněk Pražák
Biokrajina
Id: 309904
olej/plátno, rozměr 80 x 69 cm, značeno na zadní straně blindrámu, nerámováno, drobná otlačenina v malbě, jedná se o obraz z druhé poloviny 60. let, stav viz foto
zobrazeno: 2958x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
138 000 Kč
Příhozy: 96