Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny
Id: 253604
strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky
zobrazeno: 3133x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 96