Čeští umělci 20. století
Konvolut tří kusů
Id: 20901
litografie/papír, paspartováno, zaskleno, rámováno; 1) Josef Jíra/Dívka s koněm, rozměr ve výřezu 14,5 x 10, signováno vpravo dole, č. 46/50; 2) Adolf Born/Dytiseus marginalis, rozměr ve výřezu 17 x 8 cm, signováno; 3) Adolf Bron/Clos Vougeot, 16,5 x 8 cm, signováno
zobrazeno: 3084x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 800 Kč