Čestmír Kafka
Bílá I
Id: 391707
olej/deska, rozměr 48 x 55 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, autorsky rámováno
zobrazeno: 8386x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
176 000 Kč
Příhozy: 123