Jaroslav Kafka
Hlava ženy
Id: 1307
olej/plátno, rozměr plátna 44 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 61/X., rámováno, původní dobrý stav
zobrazeno: 3060x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč