Charlotta Burešová
Děti s jablky
Id: 477701
olej/plátno, rozměr 73 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 263x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
8.4.2024, 19:53:00
1.4.2024 | 19:12 | 5 500 Kč |