Charlotta Burešová
Letní kytice ve džbánu
Id: 477702
olej/plátno, rozměr 62 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 753x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 200 Kč