Charlotte Piepenhagen
Hajný na obchůzce
Id: 337501
olej/plátno/karton, rozměr 18 x 24 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno
zobrazeno: 1719x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
22 000 Kč