Charlotte Piepenhagen
Na zamrzlé řece
Id: 12001
olej/plátno/karton, rozměr 18 x 28 cm,signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, původní rám zrestaurován, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové přiložen
zobrazeno: 5173x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 49