Charly Peklo
Lesní motiv
Id: 89406
olej/plátno, rozměr 86 x 65 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, původní poškozené rámování, volné v rámu
zobrazeno: 2114x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč