Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera
Id: 72301
olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž
zobrazeno: 2554x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 97