Constant Eechaut
Na vyjížďce v parku
Id: 5902
olej/plátno, rozměr 72 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno 1870, velmi dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4028x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
18 500 Kč