Constantin Font
Akt sedící ženy
Id: 299701
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vlevo nahoře, oděrky na rámu , přiložen soudně-znalecký posudek Jindřicha Vydry, akademického malíře
zobrazeno: 2179x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč