Constantinus Fidelio Coene (připsáno)
Ve světnici
Id: 237314
olej/dřevo, rozměr 26 x 34 cm, značeno nečitelně vpravo dole, na zadní straně na rámu přípis, odbraz v minulosti neodborně restaurován, dřevo popraskáno,po
zobrazeno: 1317x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 900 Kč