Cyril Bouda
Čert
Id: 208721
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 17 x 15 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1531x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
13 500 Kč
Příhozy: 55