Cyril Bouda
Circus
Id: 322504
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1571x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč