Cyril Bouda
Dívka s kočkou
Id: 143114
litografie/papír, rozměr tisku 25 x 42,5 cm, signováno v tisku i ručně vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, hnědé tečky na papíru
zobrazeno: 1702x
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 330 Kč