Cyril Bouda
Konvolut dvou kusů
Id: 72038
litografie/papír, 1) rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm a 2) rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, vše signováno, číslováno, věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3227x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
6.4.2017, 22:14:00
30.3.2017 | 11:40 | 2 500 Kč |