Cyril Bouda
Krojovaná děvčata
Id: 103903
kombinovaná technika/papír, velikost listu 24 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 1967, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1886x
Vyvolávací cena:
3 700 Kč
3 700 Kč
6.12.2017, 20:00:00
6.12.2017 | 19:54 | 3 700 Kč |