Cyril Bouda
Květinové zátiší
Id: 64133
litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2296x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
27.2.2017, 20:36:00
27.2.2017 | 19:59 | 500 Kč |