Cyril Bouda
Masopustní příšerky
Id: 64132
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1862x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč