Cyril Bouda
Námořníci
Id: 270028
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3945x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 700 Kč