Cyril Bouda
Panorama Prahy
Id: 224006
litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, papír pod sklem znečištěn, stav viz foto,po
zobrazeno: 6793x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 54