Cyril Bouda
Panorama Prahy
Id: 6011
litografie/papír, č. 48/50, velikost tisku 29,5 x 64,5 cm, značeno v kameni monogramem, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3660x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 277 Kč