Cyril Bouda
Pohádkový motiv
Id: 218404
kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1371x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
21 222 Kč