Cyril Bouda
Pohádkový motiv
Id: 278203
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 32 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6136x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 555 Kč
Příhozy: 61