Cyril Bouda
Portrét ženy
Id: 1807
olej/sololit, rozměr 33 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4459x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč