Cyril Bouda
Pražské duo
Id: 208720
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 11 x 16 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1448x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 55