Cyril Bouda
Smrťák
Id: 252107
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu
zobrazeno: 2320x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč