Cyril Bouda
Studie
Id: 206905
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 33,5 cm, značeno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3306x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 51