Cyril Bouda
Toskánsko
Id: 94203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3834x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč